" Вагончик Акваріум Антивандал " 125х250см

Наявність:в наявності
Ціна: 44 100грн

Ваш номер успішно надіслано! Очікуйте дзвінка нашого менеджера!

Параметри :
Розміри 125х250х220см
Вага 130кг
Площа 3,125м.кв
Конструкція :
Каркас Металопластиковий профіль
Підлога Водостійка фанера, лінолеум
Стіни Сендвіч-панель 32мм
Стеля Плита ХДФ біла
Вікна Скло 4 мм
Дах односкатний Металопрофіль
Базова комплектація :
Двері металопластикові 1шт
Врізний замок 1шт
Ключі 3шт
Вікна 10 шт на 4 сторони
Розетка 220в 1шт
Освітлення LED світильник стельовий енергозберігаючий 2шт
Антивандальне металеве покриття ззовні кабіни 1шт
Додаткова комплектація :
Додатковий LED світильник стельовий енергозберігаючий 250грн
Додаткова розетка 220в 200грн
Електроконвектор для обігріву. Гарантія 1 рік. 1400грн
Електроконвектор для обігріву. Вологозахищений з автоматикою. Гарантія 5 років 1900грн
Автоматика для захисту від перевантаження 450грн
Зовнішній світильник з датчиком руху 500грн
Дзеркало 250грн
Умивальник з рукомийником 550грн
Дозатор рідкого мила 230грн
Комплект склопакетів 2000грн
Петлі для переміщення краном 1500грн

ВІДЕО

Модульні конструкції

Наше підприємство пропонує широкий асортимент модулей з можливістю швидкого монтажу та транспортування. Модульні будівлі можуть мати різне використання: пости охорони, санвузли, туалетні кабіни, душові кабіни, прохідні будки, каси, сторожки, пункти пропуску, торгові павільйони, кіоски різних розмірів.

Будова та матеріали

Модульні кабіни – це сучасні будівлі, що проектуються та виготовляються за технологіями швидкого зведення. Їх основа – це сендвіч-панелі, матеріал, який завдяки багатошаровій структурі дозволяє підтримувати в середині будівлі сталу температуру протягом року. Цю здатність забезпечує екструдований пінополістирол, який використовується у панелях. Цей композитний матеріал, абсолютно стійкий до впливу вологи, мікроорганізмів, не гниє та не уражується грибком, витримує значні навантаження. Це дозволяє використовувати кабіни тривалий час без ремонту чи заміни. Крім цього, в якості додаткової теплоізоляції використовується пінополіуретан – пористий полімер, що надійно захищає від втрати тепла і дозволяє економити на опаленні. Тож стіни наших конструкцій мають відмінні тепло та звуко ізоляційні властивості. Спеціально підібрані матеріали в сендвіч-панелях створюють щось на подобі «ефекта термоса» - запобігають перегріву кабіни в спеку і зберігають тепло під час холодів, що дозволяє використовувати кабіну цілий рік, в широкому температурному діапазоні від -50 °C до +60 °C. Для більшої міцності конструкції пластиковий профіль з якого виготовляється каркас – армовано металевим профелем.

Властивості

Відсутність біологічної корозії. Основні складові матеріалів - це полімерні компоненти, які не є життєвим середовищем для мікроорганізмів, бактерій і грибків.

Довговічність і надійність

Головною вимогою до кабін, що експлуатуються в умовах дії агресивного природного середовища є довговічність і висока надійність в процесі експлуатації. Завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам кабіни із сендвіч-панелей мають тривалий термін служби (понад 20 років) і не вимагають особливого догляду в процесі експлуатації.

Комплектація

  • Освітлення. Значна економія електроенергії досягається завдяки використанню сучасних світильників LED, що монтуються в стелю.
  • Обігрів. Тепло в холодний період забезпечується завдяки економному електричному конвектору з регулятором температури. Датчик температури дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у приміщенні.
  • Антивандальність. З зовнішньої сторони кабіни, сендвіч-панелі можуть бути обшиті додатковим захисним покриттям довільного кольору. Міцні листи з металу чудово захищають конструкцію від механічних пошкоджень.

Зручна співпраця

Наше підприємство є не тільки постачальником модульних кабін різних розмірів і призначення, ми є безпосередньо виробником конструкцій із сендвіч-панелей, тому можемо запропонувати нашим клієнтам широкий асортимент. Якщо вам потрібні нестандартні модульні кабіни із додатковим обладнанням, не типових розмірів, із використанням різних матеріалів, ви можете звернутися до нас, і ми виготовимо кабіну за вашим замовленням, а також доставимо її на місце експлуатації. Крім того, можна вносити зміни до інтер’єру, технічних параметрів та комплектації. Замовлена конструкція може доставлятися як в розібраному вигляді, так і в повністю зібраному, що зекономить час на зведення та підготовку до експлуатації. Оскільки наша компанія є виробником модульних конструкцій, ми завжди готові запропонувати замовникам найкращі ціни та спеціальні умови співпраці для оптових покупців. Великий асортимент виробів – пости охорони, санвузли, туалетні кабіни, душові кабіни, прохідні будки, сторожки, кіоски, модульні будівлі різних розмірів – дозволяє кожному клієнту обрати потрібний формат для його власних потреб.