Туалетна кабіна 150х150х220см

Наявність:уточнюйте
Ціна: 35 000грн

Ваш номер успішно надіслано! Очікуйте дзвінка нашого менеджера!

Параметри
Розміри 150х150х220см
Вага 110кг
Площа 2,25м.кв
Конструкція
Каркас Металопластиковий профіль
Підлога Водостійка фанера, лінолеум
Стіни Сендвіч-панель 32мм
Стеля Плита ХДФ біла
Дах односкатний Металопрофіль
Базова комплектація
Двері металопластикові 1шт
Врізний замок 1шт
Ключі 3шт
Крючок для одягу 1шт
Розетка 220в 1шт
Освітлення LED світильник стельовий енергозберігаючий 1шт
Додаткова комплектація :
Додатковий LED світильник стельовий енергозберігаючий 200грн
Додаткова розетка 220в 150грн
Електроконвектор для обігріву 0,5кВт 1200грн
Автоматика для захисту від перевантаження 320грн
Зовнішній світильник з датчиком руху 350грн
Дзеркало 250грн
Умивальник з рукомийником 460грн
Унітаз 2500грн
Чаша Генуя на яму 1500грн
Чаша Генуя на каналізацію 2000грн
Накопичувальний бак 2500грн
 

Модульні конструкції

Наше підприємство пропонує широкий асортимент модулей з можливістю швидкого монтажу та транспортування. Модульні будівлі можуть мати різне використання: пости охорони, санвузли, туалетні кабіни, душові кабіни, прохідні будки, каси, сторожки, пункти пропуску, торгові павільйони, кіоски різних розмірів.

Будова та матеріали

Модульні кабіни – це сучасні будівлі, що проектуються та виготовляються за технологіями швидкого зведення. Їх основа – це сендвіч-панелі, матеріал, який завдяки багатошаровій структурі дозволяє підтримувати в середині будівлі сталу температуру протягом року. Цю здатність забезпечує екструдований пінополістирол, який використовується у панелях. Цей композитний матеріал, абсолютно стійкий до впливу вологи, мікроорганізмів, не гниє та не уражується грибком, витримує значні навантаження. Це дозволяє використовувати кабіни тривалий час без ремонту чи заміни. Крім цього, в якості додаткової теплоізоляції використовується пінополіуретан – пористий полімер, що надійно захищає від втрати тепла і дозволяє економити на опаленні. Тож стіни наших конструкцій мають відмінні тепло та звуко ізоляційні властивості. Спеціально підібрані матеріали в сендвіч-панелях створюють щось на подобі «ефекта термоса» - запобігають перегріву кабіни в спеку і зберігають тепло під час холодів, що дозволяє використовувати кабіну цілий рік, в широкому температурному діапазоні від -50 °C до +60 °C. Для більшої міцності конструкції пластиковий профіль з якого виготовляється каркас – армовано металевим профелем.

Властивості

Відсутність біологічної корозії. Основні складові матеріалів - це полімерні компоненти, які не є життєвим середовищем для мікроорганізмів, бактерій і грибків.

Довговічність і надійність

Головною вимогою до кабін, що експлуатуються в умовах дії агресивного природного середовища є довговічність і висока надійність в процесі експлуатації. Завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам кабіни із сендвіч-панелей мають тривалий термін служби (понад 20 років) і не вимагають особливого догляду в процесі експлуатації.

Комплектація

  • Освітлення. Значна економія електроенергії досягається завдяки використанню сучасних світильників LED, що монтуються в стелю.
  • Обігрів. Тепло в холодний період забезпечується завдяки економному електричному конвектору з регулятором температури. Датчик температури дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у приміщенні.
  • Антивандальність. З зовнішньої сторони кабіни, сендвіч-панелі можуть бути обшиті додатковим захисним покриттям довільного кольору. Міцні листи з металу чудово захищають конструкцію від механічних пошкоджень.

Зручна співпраця

Наше підприємство є не тільки постачальником модульних кабін різних розмірів і призначення, ми є безпосередньо виробником конструкцій із сендвіч-панелей, тому можемо запропонувати нашим клієнтам широкий асортимент. Якщо вам потрібні нестандартні модульні кабіни із додатковим обладнанням, не типових розмірів, із використанням різних матеріалів, ви можете звернутися до нас, і ми виготовимо кабіну за вашим замовленням, а також доставимо її на місце експлуатації. Крім того, можна вносити зміни до інтер’єру, технічних параметрів та комплектації. Замовлена конструкція може доставлятися як в розібраному вигляді, так і в повністю зібраному, що зекономить час на зведення та підготовку до експлуатації. Оскільки наша компанія є виробником модульних конструкцій, ми завжди готові запропонувати замовникам найкращі ціни та спеціальні умови співпраці для оптових покупців. Великий асортимент виробів – пости охорони, санвузли, туалетні кабіни, душові кабіни, прохідні будки, сторожки, кіоски, модульні будівлі різних розмірів – дозволяє кожному клієнту обрати потрібний формат для його власних потреб.